facebook

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs


 
NOWOŚĆ prawdopodobnie jako pierwszy salon w Mielcu
wykonujemy :
Przedłużanie rzęs 2d-8d

Przedłużanie rzęs metodami 2d, 3d i 8d mocne 10 d to sposób by za pomocą innowacyjnych technik wolumetrycznych osiągnąć efekt gęstych i długich rzęs.We wszystkich metodach objętościowych przedłużania rzęs, efekt zagęszczenia uzyskiwany jest poprzez liczbę doklejanych rzęs.

Przedłużanie rzęs metodami wolumetrycznymi 2d-8d to nowa formuła polegająca na umocowaniu kilku odpowiednio wyprofilowanych rzęs tworzących wachlarzyk. Wachlarzyki tworzone są z cienkich rzęs do metod objętościowych, które powodują mniejszy nacisk na naturalną rzęsę. Z uwagi na komfort noszenia i pożądany przez klientki efekt rzęs 3d, najkorzystniejsze jest doklejanie wachlarzyka cienkich rzęs 0,03mm.

Zaletą metod wolumetrycznych przedłużania rzęs jest duża możliwość zagęszczenia rzęs, przy minimalnym obciążeniu rzęs naturalnych, jak również zmniejszenie widoczności ubytków pomiędzy uzupełnieniami.
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 lub 2:1 (rzęski z naturalnego włosia )

Przedłużanie rzęs włosiem norki syberyjskiej 2:1

Do zabiegu wykorzystywane są rzęsy w 100% naturalne, wyczesywane z futra norek syberyjskich. Są to najlżejsze i najdelikatniejsze rzęsy dostępne na rynku, o strukturze identycznej jak rzęsy ludzkie.


Rzęsy z norek nie są poddawane obróbce chemicznej, nie zawierają substancji syntetycznych i nie są sztucznie barwione. Są sterylne i hipoalergiczne - nie uczulają.

Charakteryzują się niesamowitą lekkością i doskonale imitują rzęsy ludzkie, dając naturalny wygląd. Utrzymują się znacznie dłużej niż wszystkie inne rzęsy dostępne na rynku. Nie obciążają rzęs naturalnych i pozwalają utrzymać je w idealnej kondycji.


Wykorzystywane włosie z norek tworzy na powiekach gęste, długie rzęsy o aksamitnym wyglądzie, których nie można pomylić z rzęsami syntetycznymi. Można podkręcać je zalotką termiczną (elektryczną).

A dzięki metodzie 2 do 1 efekt zagęszczenia rzęs jest podwójny!

Piękny profil, połysk i miękkość tych luksusowych rzęs, zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki. Są uwielbiane przez gwiazdy, takie jak Eva Longoria, Jennifer Lopez czy Kim Kardashian.

Włosie wyczesywane jest z ogonka norek syberyjskich. W trakcie ich tworzenia zwierzęta nie są krzywdzone!


Doklejenie od 80 do 300 rzęs (na jedno oko) powoduje, że używanie maskary nie jest konieczne.

Rzęsy są odporne na wodę, pot. Można korzystać z uroków morza, basenu czy sauny bez obawy przed rozmazanym tuszem - szczególnie latem.

Sam zabieg jest zupełnie bezbolesny i nie wpływa negatywnie na stan powiek i rzęs naturalnych pod warunkiem, że klientka o nie dba. Klej nie ma żadnego kontaktu ze skórą. Zastyga na rzęsach w ciągu kilku sekund i trwale sczepia rzęsy z futerka norki z naszymi naturalnymi.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs nie powoduje trwałego ubytku naturalnych rzęs. Doklejone rzęsy nie obciążają naturalnych rzęs.

Zabieg przedłużania rzęs trwa 1,5 - 3 godziny (zazwyczaj do 2 godzin)
Dopełnienie trwa 1d0 1,5  godzinę (w zależności od ubytku)

Co 2 - 4 tygodnie należy poddać się zabiegowi uzupełnienia brakujących rzęs.

Przy każdym zabiegu przyklejana jest maksymalna ilość rzęs (80-300 na jedno oko).

Przy pierwszej aplikacji klientka otrzymuje specjalną szczoteczkę potrzebną do prawidłowej pielęgnacji rzęs oraz instrukcję pielęgnacji rzęs po zabiegu.


Rzęsy można różnie stylizować. Może być to tzw. "kocie oko" (rzęsy dłuższe w kąciku zewnętrznym), bądź kształt naturalny (w kącikach rzęsy krótsze, na środku oka najdłuższe). Do każdego zabiegu stosowane są 3, a nawet 4 długości rzęs.


Przeciwwskazania do przedłużania rzęs:
- choroby alergiczne oczu
- zapalenie spojówki
- całkowity brak rzęs
- nadpobudliwość i brak cierpliwości
- trichotillomania
- nerwowe bezwiedne wyrywanie rzęs

Zalecenia po zabiegu przedłużania rzęs:
- po zabiegu przez 24h nie należy dotykać

rzęs (aż do całkowitego wyschnięcia

kleju).
- przez cały czas noszenia rzęs nie należy

stosować kremów, olejków i innych

kosmetyków na bazie tłuszczu w

okolicach oczu (tłuszcz rozpuszcza klej).
- do dwóch dni po zabiegu należy unikać

zbyt gorącego prysznica oraz wizyt w

saunie i na basenie (rzęsy nie powinny być narażone na wilgotne, gorące powietrze).
- nie należy używać maskar wodoodpornych oraz na bazie oleju - jedynie na bazie wody tzw. maskary

wodne.
- nie należy zmywać makijażu mleczkami czy płynami dwufazowymi ponieważ osłabiają działanie
kleju. Należy używać płynu do demakijażu oczu bez zawartości substancji tłuszczowych i olejków.
- zachować ostrożność przy aplikacji kremów oraz masek pod oczy, aby nie nakładać na rzęsy. Dotyczy
to również fluidów i pudrów - zawierają one pewną ilość związków tłuszczowych, które osłabiają
trwałość kleju.
- nie wolno w żadnym wypadku samodzielnie usuwać lub wyrywać przedłużonych rzęs. Może to
spowodować ich uszkodzenie i utrudnić regenerację. Można je usunąć tylko przy użyciu specjalnego
preparatu przez wykwalifikowaną osobę. (koszt pierwszej aplikacjhi 250 zł uzupełnienie 70 -100 zł)

 TERAZ JUŻ KAŻĄ Z  WAS DROGIE PANIE MOŻE MIEĆ RZĘSY JAK NAJSŁYNNIEJSZE AKTORKI :)

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs już na dobre wpisało się w ofertę salonów kosmetycznych. Nic dziwnego - posiadanie długich i gęstych rzęs kusi niejedną z nas. Niestety wokół tego zabiegu wciąż pojawiają się negatywne opinie, wśród których najczęściej spotkać można te o szkodliwym wpływie takiej stylizacji na nasze naturalne rzęsy czy utrudnieniach w codziennym funkcjonowaniu. Jak jest naprawdę?

Posklejane rzęsy, nienaturalny wygląd, łamliwość naturalnych rzęs, swędzenie - z takimi efektami możemy jak najbardziej spotkać się przy stylizacjach rzęs. Trzeba jednak od razu dodać, że tylko w przypadku wykonywania stylizacji przez źle wyszkolone i nieodpowiedzialne stylistki, a także przy stosowaniu złej jakości produktów czy niewłaściwym dopasowaniu rzęs. Dlatego tak ważne jest, abyśmy decydując się na stylizację, wybrały właściwy salon. Wtedy będziemy cieszyły się pięknymi i trwałymi rzęsami i nie spotkają nas żadne nieprzyjemności.

Umiejętności stylistki są niesamowicie ważne. To od niej bowiem zależy, czy rzęsy będą posklejane, czy też nie. Prawidłowo wykonana usługa w żaden sposób nie zaburza cyklu życia rzęsy, który trwa od 60 do 90 dni. Dlatego sprawdźmy dokładnie rekomendacje i decydujmy się na zabieg tylko u doświadczonej i odpowiedzialnej stylistki.
Reklama

Równie istotna jest także jakość i zróżnicowanie używanych do stylizacji produktów, bo to od nich zależy trwałość stylizacji i nasz komfort użytkowania takich rzęs. Podstawą są atestowane produkty.

Jeśli w salonie używa się tylko jednej grubości rzęs, jednego wygięcia i zaledwie kilka długości rzęs, to miejmy świadomość, że możemy wyjść niezadowolone. Nie każdej z nas bowiem będą pasowały podkręcone czy bardzo grube rzęsy. Kluczem do sukcesu jest dopasowanie stylizacji do urody oraz najwyższej jakości produkty.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1

(rzęsy jedwabne )Piękne długie rzęsy bez malowania to możliwe!!!!!!!!!!!

 

 

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1

Długie i gęste rzęsy.

 

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs pozwoli Ci na uzyskanie efektu gęstszych i dłuższych rzęs o każdej porze dnia i nocy. Metoda przedłużania rzęs została stworzona specjalnie dla kobiet chcących pogrubić i wydłużyć naturalne rzęsy bez wysiłku.

Przedłużanie rzęs – metoda 1:1

Zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 oznacza, że do jednej rzęsy naturalnej doklejana jest pojedyncza rzęsa sztuczna (rzęsy z proteiny jedwabiu, syntetyczne, z norek mink). Powoduje to efekt zagęszczenia i przedłużenia rzęs. Do wykonania zabiegu stosuję jedynie produkty profesjonalne o wysokiej jakości, których pochodzenie znam- rzęsy nie tracą swojego połysku i kształtu, a kleje są bezpieczne dla zdrowia. Dzięki temu przedłużanie rzęs jest u mnie zabiegiem całkowicie bezpiecznym, a efekt jest natychmiastowy i długo się utrzymuje.

Przedłużanie rzęs jest zabiegiem wymagającym dużej precyzji- rzęsy przyklejane są do każdej, pojedynczej rzęsy naturalnej, a czas jego wykonania waha się w zależności od kilku czynników: kondycji rzęs naturalnych, ich długości, grubości, stopnia podkręcenia, koloru oraz ilości, a także od spodziewanego efektu oraz sposobu stylizacji oka i metody zastosowanej do przedłużania rzęs. Z reguły zabieg przedłużanie rzęs trwa średnio 1,5-2 godzin. Uzupełnienie aplikacji trwa już od około 40min do 1,5 godziny, w zależności od ilości rzęs uzupełnianych oraz ogólnego stanu aplikacji- im bardziej dbamy o rzęsy, tym uzupełnienie będzie trwało krócej.

Efekt przedłużonych rzęs jest zniewalający i wyjątkowy- zwykłe rzęs nie jest w stanie mu dorównać. Na rzęsach przedłużonych metodą jeden do jednego nie ma grudek i są one perfekcyjnie rozdzielone, a także nie trzeba się już martwić o rozmazany tusz! Nie ważne czy na basenie, siłowni, saunie, czy w codziennym życiu przedłużone rzęsy zawsze wyglądają perfekcyjnie. Rzęsy przedłużone wypadają wraz z rzęsą naturalną, gdy kończy ona swój cykl życia- trwa to zwykle około sześć do ośmiu tygodni, dlatego dla utrzymania efektu perfekcyjnie przedłużonych rzęs należy aplikację uzupełniać co ok. 3-4 tygodnie.

Rzęsy aplikowane metodą 1:1 wyglądają jak naturalne, nie sprawiają wrażenia ciężkości oka, a ich budowa odpowiada budowie rzęsy naturalnej. Dzięki szerokiej gamie długości, grubości oraz stopnia podkręcenia rzęs można uzyskać pratycznie dowolny efekt. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Klientka przed aplikacją rzęs metodą 1:1

 

 

Klientka po aplikacji rzęs metodą 1:1

Nie tylko czarne rzęski można aplikować , ale również kolorowe i z cyrkoniami oto przykłóad:

 

 

Blink & Go


Blink & Go to pierwsza i niepowtarzalna ekspresowa metoda przedłużania rzęs. Zaledwie w pół godziny Twoje oczy odmienią się dzięki grubym, zjawiskowym, niepowtarzalnym rzęsom, dając Ci spektakularny efekt bez wielogodzinnych męczących zabiegów. Przygotuj się na spektakularny efekt glamour… w mgnieniu oka.

Przedłużanie rzęs metodą Blink and Go to świetne rozwiązanie na sylwestra, ślub, karnawał, studniówkę czy inne wielkie wyjście.

Blink & Go to propozycja skierowana do kobiet, które:

- cenią swój czas, nie chcą poświęcać wielu godzin na zabiegi,

- są niecierpliwe i zabiegane,

- żyją dynamicznie i potrzebują natychmiastowego spektakularnego efektu,

- chcą się zmieniać w zależności od okoliczności,

- poszukują pomysłu na błyskawiczną metamorfozę,

- nie chcą stałego efektu!


Zabieg

Czas trwania zabiegu: od 30 do 60 minut! Zabieg wykonywany jest na siedząco. Metoda jest nieporównywalnie szybsza od tradycyjnego przedłużania rzęs! Żyjąc w ciągłym biegu oczekujesz szybkich rozwiązań oraz natychmiastowych rezultatów? Lubisz się zmieniać, intrygować i zaskakiwać wyglądem? Jeśli tak, to Blink & Go jest dla Ciebie doskonałą propozycją. Pozwala ona bowiem cieszyć się dłuższymi i grubszymi rzęsami oraz głębokim, seksownym spojrzeniem w ekspresowym tempie - na przykład w przerwie na lunch czy w wolnej chwili między spotkaniami. Dzięki Blink & Go spojrzenie staje się uwodzicielskie i kuszące, a wszystko bez potrzeby wykonywania wielogodzinnego zabiegu - aplikacja rzęs naszą metodą trwa średnio 40 minut!

Trwałość: około 3 tygodnie. Po tym okresie należy je profesjonalnie zdjąć. Jeśli jest taka potrzeba, możne je założyć ponownie, jednak maksymalnie 3 razy z rzędu.


Spektakularny efekt

Rzęsy Blink & Go są uwodzicielskie, kuszące i ekstremalnie grube. Takiego rezultatu nie uzyskasz za pomocą żadnej innej metody! Uzyskanie spektakularnego efektu jest możliwe, ponieważ ilość doklejonych rzęs nie jest ograniczona ilością własnych rzęs klientki, dodatkowo kosmetyczka ma większą swobodę w doborze grubości i długości rzęs w porównaniu do rzęs Nouveau Lashes. Po założeniu rzęs Blink & Go nie jest już konieczne stosowanie maskary.


Pielęgnacja po zabiegu

- Pamiętaj aby zdjąć profesjonalnie rzęsy po upływie dwóch tygodni.
- Przez pierwsze dwa dni nie mocz rzęs, unikaj pary wodnej oraz pływania.
- Ograniczając kontakt rzęs z woda wydłużysz ich czas użytkowania.
- Makijaż usuwaj delikatnie beztłuszczowymi preparatami, najlepiej użyj specjalnych chusteczek do demakijażu marki Blink & Go.
- Na dole rzęsy możesz stosować beztłuszczową maskarę, lecz nie wodoodporną. Najlepiej użyj specjalnej maskary Blink & Go.
- Nie wykonuj trwałej, henny oraz nie stosuj zalotek.
- Nie zapomnij opowiedzieć o rzęsach Blink & Go swoim przyjaciółkom! ;)


Laureat prestiżowych nagród

Nowa, rewolucyjna metoda Blink & Go została zaprezentowana redakcjom najbardziej prestiżowych magazynów dla kobiet. Ten niezwykle innowacyjny sposób aplikacji rzęs spotkał się z dużym zainteresowaniem i bardzo pozytywnymi opiniami ze strony dziennikarek piszących o trendach w pielęgnacji i wizażu. Zwróciły one uwagę zarówno na szybkość wykonania zabiegu, jak i na jego spektakularne efekty. Metoda Blink & Go była wielokrotnie nagradzana. W maju 2011 roku dostała prestiżową nagrodę Prix de Beauté magazynu Cosmopolitan.

Nie daj się zmylić podróbkami! Blink & Go wykorzystuje jedynie najwyższej jakości rzęsy pojedyncze, bez użycia kępek lub rzęs na taśmie.


 


Przed:

 

Po:

 


Przeciwwskazania

- całkowity brak rzęs lub nadmierne ich wypadanie
- zapalenie spojówek
- choroby alergiczne oczu
- infekcje oczu - opryszczka, stany zapalne oczu itp.
- zespół suchego oka - częste używanie kropli do oczu
- trichotillomania - nerwowe wyrywanie rzęs
- retinopatia cukrzycowa
- jaskra, zaćma
- szkła kontaktowe nie są przeciwwskazaniem do aplikacji rzęs, należy je przed zabiegiem zdjąć


Salon Kosmetyczny Geisha
ul. Pułaskiego 2B/4B
39 - 300 Mielec