facebook

Promocje

Uwaga poszukuje 10 chetnych modelek na rzeski objetosciowe cene tylko 100 zł (jaka objetosc dobieram indywidualnie ) 662290452

 PROMOCJA
Przedłużanie żelem plus kolor 80 zł (zdobienia od 1 zł)
Manicure plus lakier hybrydowy 30 zł (zdobienia od 1 zł ewentualne ściąganie hybrydy nie robione w naszym salonie plus 10 zł) Pedicure plus lakier hybrydowy 65 zł

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs już od 130 zł

Zagęszczanie rzęs objętościowe 2d,3d,4d - 10d -od150 zł


Peeling kawitacyjny z mikrodermabrazja diamentowa plus maska kremowa 49 zł Zapraszamy

 

 


Mezoterapia igłowa jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Skutecznie pielęgnuje skórę przywracając jej świeży, młody wygląd. To zabieg, który wydłuża młodość i niweluje oznaki upływu czasu.

Mezoterapia igłowa jest metodą wykorzystywaną od lat w kosmetologii i dermatologii estetycznej. Jej zadaniem jest wtłoczenie w skórę rozmaitych substancji aktywnych ukierunkowanych na potrzeby każdej cery. W zależności od stanu i wymagań skóry, zabieg będzie poprawiał jej nawilżenie, uzupełniał niedobory witamin i minerałów, wspomagał mikrokrążenie, zwiększał napięcie i elastyczność skóry, redukując oznaki starzenia się. Głębokość przenikania stosowanych substancji, a co za tym idzie, szybkość uzyskiwanych efektów będzie jednak zależna od tego, na jaki rodzaj mezoterapii się zdecydujesz.

Jak substancje wnikają w skórę?

Główną rolą naskórka, jako najbardziej zewnętrznej części skóry, jest ochrona głębszych warstw przed przenikaniem substancji szkodliwych m.in. alergenów i drobnoustrojów, a także promieniowania UV. Jest to możliwe dzięki wytworzeniu szeregu mechanizmów obronnych, jak m.in. keratynizacja, czyli proces całkowitej wymiany komórek naskórka. Jednak to, co ma zapewnić wymianę uszkodzonych komórek, na komórki nowe, stanowi poważny problem dla przenikania substancji aktywnych zawartych w kosmetykach. Udowodniono, że wyłącznie około 0,3% związków dostarczanych z zewnątrz (np. w kremie), może przeniknąć do skóry przez warstwę naskórka!!! Dlatego też podjęto próby wtłaczania ważnych dla skóry substancji w inny sposób. Jedną z propozycji jest mezoterapia.

Jak działa mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa polega na aplikowaniu w skórę substancji leczniczych za pomocą mikronakłuć. Dzięki temu wnikają one do głębokich warstw - skóry właściwej lub tkanki podskórnej - na głębokość około 0,5-4 mm. Pokonywanie barier naskórka, pozwala na wtłoczenie substancji głębiej, tak, by uzyskane efekty były jak najszybsze i najbardziej spektakularne. Zabieg może być wykonany na kilka sposobów:

 

 

 

 

 

 

 

 

Robimy rzęsy nową metodą , która jest nowością na rynku volume russian (metoda objętościowa) .Bardzo dużooooo rzęs bardzo cienkich wyglądających naturalnie w rewelacyjnecenie pierwsza aplikacja od 150 zł do 200zł a uzupelnienie od 70 zł
 


 

 


Przedłużanie rzęs metodami 2d, 3d i 8d to sposób by za pomocą innowacyjnych technik wolumetrycznych osiągnąć efekt gęstych i długich rzęs.We wszystkich metodach objętościowych przedłużania rzęs, efekt zagęszczenia uzyskiwany jest poprzez liczbę doklejanych rzęs.

Przedłużanie rzęs metodami wolumetrycznymi 2d-8d to nowa formuła polegająca na umocowaniu kilku odpowiednio wyprofilowanych rzęs tworzących wachlarzyk. Wachlarzyki tworzone są z cienkich rzęs do metod objętościowych, które powodują mniejszy nacisk na naturalną rzęsę. Z uwagi na komfort noszenia i pożądany przez klientki efekt rzęs 3d, najkorzystniejsze jest doklejanie wachlarzyka cienkich rzęs 0,03mm.

Zaletą metod wolumetrycznych przedłużania rzęs jest duża możliwość zagęszczenia rzęs, przy minimalnym obciążeniu rzęs naturalnych, jak również zmniejszenie widoczności ubytków pomiędzy uzupełnieniami.

Secret Lashes opracowało innowacyjną metodę objętościowego przedłużania rzęs Volume Russian Style. 

 

 

Zapraszamy do polubienia nas na Fb gdzie znajdują się aktualne promocje i nowośći.

 


Salon Kosmetyczny Geisha
ul. Pułaskiego 2B/4B
39 - 300 Mielec