facebook

NOWOŚĆ KOSMETYKI NATURALNE Z MINERAŁAMIDodano: 15.10.2011

Firma Anna Lotan Ltd. od ponad 50 lat zajmuje się produkcją naturalnych dermokosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała w gabinetach kosmetycznych.
W skład preparatów Anna Lotan wchodzą wyselekcjonowane ekstrakty roślinne, olejki najwyższej jakości (wydobywane tłoczeniem na zimno), minerały z Morza Martwego oraz wiele składników naturalnych. Dlatego kosmetyki Anna Lotan są zalecane są do skór problemowych, naczyniowych, łojotokowych oraz dotkniętych trądzikiem.


DERMOKOSMETYKI

Czyli kosmetyki dla skóry, kosmetyki przyjazne skórze (z greckiego derma - skóra). Dermokosmetyki stworzone aby wspomagać kuracje dermatologiczne, zapobiegać powstawaniu podrażnień na skórze powodujących alergii, a także działają anty depresyjnie na skórę (w przypadku skór naczyniowych, trądzikowych, łojotokowych, alergicznych) co oznacza brak pogorszenia stanu faktycznego po stosowaniu dermokosmetyków.
Dla kogo są przeznaczone dermokosmetyki?
Dermokosmetyki mogą stosować wszystkie osoby zarówno kobiety jak i mężczyźni w każdym wieku i o każdej porze roku. Szczególnie polecane są dermokosmetyki dla osób mających problemowe skóry (alergie, naczynka, przebarwienia itp.), a także w trakcie i po kuracjach dermatologicznych. Odpowiednie stosowanie dermokosmetyków zapewni ukojenie skórze, poprawi wygląd i zapobiegnie pogorszenie istniejącego problemu.
Dermokosmetyki Anna Lotan
Kosmetyki Anna Lotan są dermokosmetykami. Wszystkie produkty Anna Lotan są przeznaczone do stosowania przez profesjonalistów. Każda linia Anna Lotan jest przeznaczona do odpowiedniego typu skóry i służy do uzupełnienia odpowiedniej kuracji w gabinecie kosmetycznym i dermatologicznym. Formuły kosmetyków są opracowywane przez własne laboratorium Anna Lotan w Izraelu. Składy nie zawierają szkodliwych substancji dla skóry i są tak skomponowane, aby zapewnić długotrwały efekt i komfort w stosowaniu. Kosmetyki Anna Lotan nie są testowane na zwierzętach.


KOSMETYKI MINERALNE


Mineralne kosmetyki stają się bardzo popularne na obecnych rynkach światowych ze względu na szybkie działanie i naturalność. Zawartość minerałów w kosmetykach wprowadziło nowe, inne oblicze działania kosmetyku na skórę, a mianowicie – osmozę. Zwykły kosmetyk działa od zewnątrz w głąb skóry, a kosmetyk mineralny działa od wewnątrz – czyli z głębi naskórka. Co to znaczy? Minerały mają strukturę higroskopijną, dlatego wywołują ciśnienie osmotyczne w skórze. Inaczej mówiąc wyciągają zanieczyszczenia, detoksykują i oczyszczają skórę.
Dlatego kosmetyki mineralne są zalecane dla osób mających skórę trądzikową, tłustą, łojotokową, a także do pielęgnacji ciała.
Najbardziej cenione zmineralizowane kosmetyki są te, w skład których wchodzą minerały z Morza Martwego dzięki wysokiemu stężeniu i szybkiemu działaniu.
Kosmetyki mineralne Anna Lotan
Naturalne bogactwo Izraela – minerały z Morza Martwego są wykorzystywane w produkcji kilku linii kosmetycznych Anna Lotan. Takich jak: A-Clear, Barbados, Anna Lotan Classic, SPA & Body. Dzięki dużemu stężeniu aktywnych minerałów z Morza Martwego produkty z powyższych linii mogą być używane tylko przez profesjonalistów w gabinetach kosmetycznych, dermatologicznych.


Salon Kosmetyczny Geisha
ul. Pułaskiego 2B/4B
39 - 300 Mielec