facebook

Makijaż

 

 

Każdy ma w sobie piękno nie każdy jednak potrafi je z siebie wydobyć


Profesjonalnie wykonany makijaż dodaje pewności siebie i pomaga wyglądać pięknie w każdej sytuacji. Zadaniem wizażystki jest odnalezienie indywidualnych cech Klientki aby podkreślić jej niepowtarzalność i naturalne piękno.

 

Każdy ma w sobie piękno nie każdy jednak potrafi je z siebie wydobyć

 

 

Profesjonalnie wykonany makijaż dodaje pewności siebie i pomaga wyglądać pięknie w każdej sytuacji. Zadaniem wizażystki jest odnalezienie indywidualnych cech Klientki aby podkreślić jej niepowtarzalność naturalne piękno.


Podstawą zrobienia dobrego makijażu są odpowiednio dobrane do rodzaju skóry kosmetyki oraz typu kolorystycznego kosmetyki kolorowe, aplikowane na właściwie przygotowaną skórę, w taki sposób, aby skorygować niedoskonałości i uwypuklić to, co najpiękniejsze w twarzy.

Wykonując makijaż bierzemy pod uwagę nie tylko typ kolorystyczny, rodzaj cery, kształt twarzy i jej części, ale również oczekiwania, osobowość i styl klientki.

Gwarantem trwałości i jakości makijażu są na pewno najwyższej jakości kosmetyki. Różnorodność produktów, pozwala na dopasowanie makijażu do indywidualnych potrzeb i spełnienie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań. Bogata oferta baz, korektorów, podkładów, cieni pozwala nam wyczarować najpiękniejsze makijaże.

 

Pracujemy m.in na kosmetykach firmy:


Kryolan, Lavertu, Clarena, Loreal, Inglot

 

Wykonujemy makijaże:

Dzienny


Lekki, naturalny makijaż, podkreślający delikatnie urodę i korygujący niedoskonałości. Nie widać makijażu, ale efekt: twarz wygląda na bardziej wypoczętą, wyrazistą, młodszą.


Wieczorowy-okazjonalny


Dopasowany stylistycznie do typu urody, garderoby, fryzury. Podkreślający wyraźnie oczy, usta, owal twarzy, odpowiedni do sztucznego światła.


Ślubny


Wyjątkowo trwały makijaż, dostosowany do kroju i koloru sukni, dodatków, bukietu, fryzury oraz oczekiwań klientki. Może być bardzo delikatny, świetlisty lub bardziej wyrazisty, ale zawsze dodający uroku i charakteru.


 

 JUŻ 4 RAZ ROBIMY MAKIJAŻE DO SESJI ZDJĘCIOWEJ MISS MIELCA

 

 


Salon Kosmetyczny Geisha
ul. Pułaskiego 2B/4B
39 - 300 Mielec